numerology class online shaka knights of the zodiac card astrology chinese history astrology parallel relationship synergy horoscope in french language susan white chinese horoscope cancer 2016 zodiac prediction computer horoscope matching

EasyLinux 11 - Mandriva Spring

Jedenasty numer EasyLinuksa z Mandrivą Spring już w sprzedaży!

Drodzy Czytelnicy,

Mandriva zawsze miała opinię dystrybucji przyjaznej dla użytkownika. Nie inaczej jest i w przypadku bieżącej wersji, Mandriva Spring. Twórcy systemu dołożyli starań, by użytkownik nie musiał wisieć na forach internetowych czy ślęczeć nad tomami dokumentacji (zwykle po angielsku...), by móc normalnie korzystać z komputera. Należą im się za to wielkie podziękowania.

Tym, którzy są zainteresowani bardziej rozbudowanymi wersjami Mandrivy, polecamy wersje komercyjne, takie jak PowerPack. Znaleźć w nich można wiele dodatków nieobecnych w wersji darmowej Jednak wersja darmowa ma jedną niezaprzeczalną zaletę: można jej używać na dowolnej liczbie komputerów, kopiując w nieskończoność.

el11.png

Zachęcamy też do prenumeraty naszego magazynu. Ponieważ EasyLinux ukazuje się nieregularnie, przy każdej nowej wersji dystrybucji, zamiast tradycyjnej prenumeraty rocznej oferujemy prenumeratę na 12 numerów. W ten sposób czytelnik ma gwarancję, że otrzyma najnowszą wersję swojej dystrybucji prosto do skrzynki pocztowej – zazwyczaj już dwa tygodnie po wydaniu w Internecie. Prenumeratę można zamówić pod adresem https://www.linux-magazine.pl/CustomerService/SubscribeEL lub przesyłając nam pocztą lub faksem wypełniony formularz prenumeraty znajdujący się w numerze. Każdy prenumerator może wybrać prezent – OpenOffice.ux.pl lub pendrive Kingston Data Traveler o pojemności 1 GB, opcjonalnie z zainstalowanym Linuksem.

Polecamy tez Waszej uwadze nowy kwartalnik, Darmowe Programy. Jest to pismo z dołączoną płytą DVD zawierającą starannie wybrane aplikacje Open Source dla Windows. W ten sposób zachęcamy użytkowników Windows do zaznajomienia się z programami Open Source, a ostatecznie – przejścia na Linuksa. Więcej informacji na temat pisma znajdziecie na witrynie http://www.darmowe-programy.com.

Życzymy miłej lektury!
Redakcja EasyLinux