numerology class online shaka knights of the zodiac card astrology chinese history astrology parallel relationship synergy horoscope in french language susan white chinese horoscope cancer 2016 zodiac prediction computer horoscope matching

EasyLinux nr 8 - Mandriva 2007

EasyLinux - Mandriva 2007 (wrzesień 2006)

Drodzy Czytelnicy,

Mandriva zawsze miała opinię dystrybucji przyjaznej użytkownikowi. Od samego początku była polecana tym, którzy cenią sobie własny czas i niekoniecznie interesuje ich siedzenie nad czarnym ekranem i rozwiązywanie interesujących problemów. Dlatego wiele osób, które np. na stacjach roboczych używają na co dzień Debiana, przy wyborze dystrybucji na notebooka wybiera właśnie Mandrivę: kiedy liczy się czas i wygoda, dystrybucja ta sprawdza się znakomicie.

el8.png

Jednak dzisiejsza Mandriva to nie stary Mandrake: producent przeszedł wiele przeobrażeń i zyskał na skonsolidowanym rynku nową, mimo wszystko stabilną pozycję. Mandriva 2007 jest wydaniem długo oczekiwanym: jak się możemy przekonać, warto było czekać.

Jednym z mocnych punktów Mandrivy 2007 jest Centrum Sterowania, w którym można łatwo skonfigurować różne usługi, co w wielu innych dystrybucjach wymaga pewnej wiedzy i często sporego samozaparcia. Doceni to zwłaszcza rosnące grono użytkowników korzystających z nowoczesnych technologii, takich jak np. UMTS.

Oddając w Wasze ręce kolejny numer EasyLinuksa mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu, zaś zamieszczone artykuły zainspirują do własnych eksperymentów z Linuksem.